Telif Hakkı

Sitemizde yer alan fotoğrafların tamamı sadece tanıtım amaçlıdır.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Yerli dizi fotoğraflarının üst tarafında bulunan açıklama bölümüne, ilgili bölümün yayınlanacağı tarih ve kanal bilgisini de ekleyerek takipçilerimizi bölümü televizyondan izlemeye teşvik etmekteyiz.

Sitemizde, fotoğraflar haricinde dizilerden herhangi bir bölüm veya sahne kesinlikle yayınlanmaz.

Sosyal medya hesaplarımızı yüzbinlerce kişi takip ettiğinden dolayı, sitemizde yerli dizi fotoğraflarına yer vermemiz, dizilerin reyting sonuçlarına olumlu katkılarda bulunmaktadır.

Tüm bu hassasiyetlerimize rağmen, fotoğraflarına yer vermemizi istemeyen hak sahipleri varsa, gerekli belgeler ile birlikte kaldırılmasını istedikleri bağlantı veya bağlantıları, info@fragman.web.tr e-posta adresinden bizlere bildirmeleri halinde içerik yada içerikler en geç 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.